Nafia Güçlendirme Hakkında!

Yapı güçlendirme ve mühendislik firması olarak; sürdürülebilir, güvenli ve yenilikçi çözümler sunarak toplumumuzun yaşam kalitesini artırmak ve doğal afetlere karşı dirençli yapılar inşa etmeyi hedefliyoruz.

Yüksek Kalite ve Güvenlik: Yapı güçlendirme ve mühendislik projelerinde en üst düzeyde kalite ve güvenlik sağlayarak, yapıların dayanıklılığını ve güvenliğini artırmak ve insan yaşamını korumak için çalışıyoruz

Sürdürülebilirlik ve Çevre Duyarlılığı: Çevre dostu malzemeler ve enerji verimli teknolojiler kullanarak sürdürülebilir yapılar geliştirmeye ve doğal kaynakları korumaya yönelik sürekli çaba gösteriyoruz.

Müşteri Odaklılık: Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlayarak, özelleştirilmiş ve yenilikçi çözümler sunmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

8 yılın üzerinde deneyime sahip ve birçok başarılı projeye imza atmış bir ekip olarak, Türkiye'nin önde gelen güçlendirme projelerinde yer aldık.

Geleceği inşa etmeye yardımcı olmak için
altyapı, inşaat, mühendislik
ve proje yönetimi hizmetleri sağlıyoruz.

01.

Yapı Güçlendirme

Her biri kendi alanında uzmanlaşmış olan bu ekip, yapı güçlendirme projelerini titizlikle planlar, uygular ve yönetir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bu ekip, güvenilir ve kaliteli hizmet sunarak yapıların güvenliğini sağlar ve gelecek nesillere dayanıklı yapılar bırakmayı amaçlar.
02.

FRP Güçlendirme

Müşteri odaklı bir yaklaşımla hareket eden ekibimiz, projenin her aşamasında titizlikle çalışarak müşterilerin beklentilerini karşılar ve güvenilir sonuçlar elde eder. Alanında uzmanlaşmış, FRP güçlendirme projelerini başarıyla yönetir, çalışmalarını titizlikle gerçekleştirir.
03.

Çelik Güçlendirme

Çelik güçlendirme, mevcut yapıların dayanıklılığını artırmak veya onarmak için kullanılan bir tekniktir. Bu yöntemde, yapısal elemanlar üzerine çelik elemanlar eklenir veya mevcut yapı elemanlarının üzerine çelik takviyeler yerleştirilir. Bu takviyeler, yapıya ekstra mukavemet ve dayanıklılık sağlarlar.

Bir sonraki projenizde bizimle ortak olmak ister misiniz?

Karbon Fiber Güçlendirme İşlemleriniz için uzman teknik kadro deneyimli proje ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Merkez Mah. Çukurçeşme Cad. No:19/72 Aşıcı İş Hanı Kat:4 Gaziosmanpaşa/istanbul
Pazartesi - Cuma 9:00 - 18:00
+90 (501) 161 61 47
‭+90 (507) 220 83 94‬

Hakkımızda!

Haber Bülteni!

Sohbete Başla!
Bize WhatsApp'tan Ulaşın!
Scan the code
Merhaba; Adım Bilal👋
Size hangi konuda yardımcı olabilirim?